Чемпионат мира«Боруссия» сыграет на чемпионате мира (U-20)ИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 22-го тураПольшаПавел Будняк: «Конкуренция в Европе – это другой уровень, и чтобы добиться успеха, нужно быть очень терпеливым»Вторая лигаДруга ліга 2019/20. Групи 2, 3, 4, 5. Огляди і результати матчів 20-23 лютогоИспанияИспания-2019/20. 22 тур. Еще один сюрприз от «Санта Коломы»БразилияВ сезоне-2020 в LNF сыграет 21 командаВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 6. 5 тур. Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 — Технологія. АнонсВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 1. 13 тур. «Ужнет» зазнав першої поразки в чемпіонатіМолдова«Реал Сукчес» стал победителем женского чемпионата МолдовыИталияИталия-2019/20. 22 тур. 25 голов Родольфо ФортиноДетский футзалЧемпіонат України (U-13): «Гопри» – чемпіонКубок УкраиныКубок України 2019/20. Перші матчі 1/4 фіналу. Результати, огляди, відеоБеларусьБеларусь-2019/20. 16 тур. «Витэн» увеличивает отрывРоссияАлександр Попов: «Болинья приносит много неудобств защитникам»Венгрия«Agenta Girls» здобуває Кубок УгорщиниУкраинаЧемпіонат України серед ЗВО: результати матчів 18-19 лютогоВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 2. 6 тур. СК «Городенка» – «Любарт» (Луцьк). АнонсПервая лига Перша ліга 2019/20. 14 тур. «Володимир» вивозить нічию з РомнівЖенский футзал«Дніпро» (Черкаси) і «Ладомир-2-5G» вибороли путівки до фінальної частини жіночої Першої лігиАргентинаСуперкубок Аргентины-2020: жребий брошен

У стані суперника: французи зіграли зі збірною Португалії

Збірна Франції, яка є суперником збірної України по Елітному раунду відбіркового етапу чемпіонату світу, 3 та 4 грудня провела товариські матчі проти чинних чемпіонів Європи – збірної Португалії.

«Трикольорові» грали на своєму паркеті, тому намагались зробити все для того, щоб як мінімум гідно протистояти португальцям. І це їм, в принципі, вдалося.

Щоправда, перший поєдинок між Францією та Португалією розпочався не дуже позитивно для «Ле Блю». Вже на 2-й хвилині Бруно Коельйо втілив у гол класну передачу від Рікардіньйо, і піренейці повели в рахунку. Зрівняти цифри на табло арени у Шамбері французам вдалося лише ближче до середини другого тайму, коли Рамірес під корегував політ м’яча після дальнього удару Алла. Але втримати нічийний результат господарям майданчику не вдалося. На 33-й хвилині Кардинал засмутив французьку публіку та принім перемогу португальцям у першому з двох товариських поєдинків.

3 грудня
Франція – Португалія – 1:2
Рамірес (28) – Бруно Коельйо (2), Кардинал (33)
Попередження: Кебе (32) – Бруно Коельйо (35), Кардинал (39)

Наступного дня ці команди знову зустрілись. І знову французи змогли нав’язати спротив Рікардіньйо та компанії. Більше того – господарі майданчику відкрили рахунок у зустрічі. Однак, дуже швидко пропустили у відповідь від Кардинала. Саме «стовп» португальської збірної став героєм зустрічі, відзначившись у воротах «галльських півнів» чотири рази. І цей покер від Кардинала приніс перемогу чинним чемпіонам Європи.