БеларусьМихаил Грицына: «Я доволен своим выступлением в этом сезоне, но если бы не травма, было бы гораздо круче»Футзал в миреЮрий Дегтяренко: «Этот финал мы проиграли сами себе»ИспанияКарлос Баррон и Фелипе ПарадинскиРоссияСуперлига России-2018/19. ИтогиРоссияСергей Бутенко возглавит липецкий ЛКСЖенский футзал«Montesilvano Futsal Cup-2019»: дівоча збірна України (U-17) продовжує розгромно перемагатиЭкстра-лигаУкраина. Лучшие голы сезона-2018/19. Часть 2БеларусьЕвгений Змысля и Владимир Жигалко перешли в «Столицу»Экстра-лигаЧемпионский «Продэксим» и перестройка «Урагана». Итоги Экстра-лиги для команд первой пятерки БеларусьЮрий Дегтяренко: «Подключаться к атакам начал в АРПИ»БразилияБразилия-2019. 10 тур. Вассура отдает, Фумаса забивает, «Магнус» проигрываетЛига чемпионов УЕФА«Продэксим» в Лиге чемпионов стартует с основного раунда в Словении или в БельгииИталияИталия-2018/19. Лучшие голы 2-го круга Серии АЮношеский футзал«Montesilvano Futsal Cup-2019»: юнацька збірна України (U-17) зіграла внічию з «Cioli Ariccia Valmontone»Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов: определены хозяева групп предварительного и основного раундаКазахстанМаксим Воронін перейде в «Актобе»Сборная УкраиныЄвро-2019 (U-19): став відомий розклад фінальної частини змаганьПервая лига Футзальний клуб «Віза-Вторма» призупиняє свою діяльністьЭкстра-лигаАкклиматизация АРПИ и саботаж «Титана». Итоги Экстра-лиги для команд из нижней пятерки Юношеский футзал«Montesilvano Futsal Cup-2019»: дівоча та юнацька збірні України стартують з розгромних перемог

«Авангард» – переможець Першої ліги

Підопічні Олександра Хурсова зуміли відіграти гандикап, який «Food Centre-СумДУ» здобув у домашньому матчі та стали переможцями чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Після прикрої поразки 2:3 у першому матчі фінального протистояння, краматорчанам потрібно було здобувати лише переможний результат, що спонукало їх розпочати зустріч досить активно.
Зрештою, вже на 5-ій хвилині Олександр Іванов вивів представників Донеччини вперед. Швидкий гол додав цій зустрічі ще більшої активності, адже за такого рахунку чемпіоном ставав саме «Авангард», тож, саме сумчани мали наводити свої аргументи щодо зміни результату.
Господарі другого поєдинку серії не збиралися відштовхуватися від здобутого результату, і у другій половині зустрічі провели по-справжньому ударну п’ятихвилинку, впродовж якої відзначилися Роман Цапов, Анатолій Доманський та Едуард Нагорний.
Втім, майже миттєво Максим Мисловський скоротив різницю до трьох м’ячів. Саме за рахунку 4:1 команди відправилися на перерву.
Після відпочинку не минуло і хвилини як Тарас Рибак знову повернув своїй команді перевагу у чотири голи. Однак, після цього вдалий часовий відтинок провели підопічні Сергія Пєсоцького. Влучні удари Костянтина Сороки та Юрія Козаченка наблизили сумчан на відстань одного голу від чемпіонства.

Краматорчани відреагували дуже стрімко, і, зусиллями свого капітана Євгена Юнакова зробили рахунок у зустрічі 6:3.
Свято голів продовжилося і з 33 по 34-ту хвилини. Спочатку Віталій Катеринін ліквідував один гол гандикапу суперників, а потім Олександр Іванов відновив різницю у три м’ячі.
Зрештою, на останній хвилині чемпіонську крапку у зустрічі поставив Юнаков, встановивши остаточний рахунок матчу – 8:4. Свій дебютний сезон у Першій лізі краматорчани ознаменували золотими медалями!

«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Авангард» (Краматорськ) – 3:2 (1:1)
Голи: Зеленський (18), Мороз (25), Катеринін (40) – Доманський (16), Іванов (39)
Попередження: Рибак (10), Сорін (40)
«Авангард» (Краматорськ) – «Food Centre-СумДУ» (Суми) – 8:4 (4:1)
Голи: Іванов (5, 34), Цапов (12), Доманський (14), Нагорний (17), Рибак (21), Юнаков (28, 40) – Мисловський (18), Сорока (23), Козаченко (27), Катеринін (33)
Попередження: Нагорний (17), Юнаков (32), Сорін (39) – Острога (6), Мисловський (14), Зеленський (18)
Також зазначимо, що за підсумками сезону найкращим гравцем чемпіонату України серед команд Першої ліги визнано Руслана Острогу з «Food Centre-СумДУ» , а у номінації «найкращий тренер» переміг наставник «Авангарда» Олександр Хурсов.