Экстра-лигаРостислав Семенченко – игрок ФК «ИнБев»ПольшаЭкстракласа-2020/21. Тур 3. Первые голы Можейко и ЛифановаЛига чемпионов УЕФАКак коронавирус повлиял на футзал?Экстра-лигаЕкстра-футзал. Сезон 2020/21. Випуск № 6Юношеский футзалРоздуми про новий сезон Юнацької Екстра-ліги (U-17)Экстра-лигаЭдуард Волков: «Стараюсь прислушиваться к старшим товарищам»Ассоциация футзала УкраиныСуддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 3РоссияРомуло: «Верю в нашу команду»КазахстанВеллозу: «Я всегда мечтал играть в другой стране, поэтому долго не думал»Сборная УкраиныВіталій Одегов: «До кваліфікації Євро будемо готуватися в робочому режимі раз на місяць» Женский футзал«Біличанка» – епоха в історії жіночого футзалу УкраїниБеларусьБеларусь-2020/21. Тур 4. Нокаут в Орше и разгром в МинскеРоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Тур 3. Когда проигрывает тот, кто рискует...ВенгрияВенгрия-2020/21. Тур 4. LIVE!БеларусьМаксим Лисенко: «В Казахстані Цой був начальником, а я йому допомагав на складі»Детский футзалДЮСШ-ФСК «Іллічівець» (Роздільна/Чорноморськ) – переможець Кубку ліги U-17КазахстанВиктор Тарчило: «Мы будем показывать красивую, агрессивную и современную игру»КазахстанДмитрий Клочко: «От сезона жду только положительных эмоций»КазахстанВ столице Казахстана создается профессиональный футзальный клубМолдоваАлександр Голбан: «В скором будущем мы опубликуем Стратегию развития футзала в Молдове»

Юнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 2 тур. ДЮСШ «Волна» і Футзал-Дніпро» пройшли тур без втрат

Відбувся 2 тур Юнацької Екстра-ліги сезону 2019/20.

16 листопада

15:00. «Авдіївка» (Авдіївка) – «Футзал-Дніпро» (Херсон) 4:29
Попередження:
Арбітри:
Д. Куций (Харків), Ю. Кондратьєв (Київ)
Спостерігач арбітражу: О. Зубарев (Слов'янськ)

16:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – ДЮСШ «Волна» (Харків) 1:10
Арбітри:
О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)
Спостерігач арбітражу: О. Перепелиця (Вінниця)

18:30. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) 2:2 (10:9 по пен.)
А. Ткачук, 20, Стаднік, 31 - Бамболя, 12, 30
​Попередження: Панкратій, 31, Дяченко, 36 (обидва - Кардинал)
На 36-й хвилині Олександр Пащак (Ураган) не реалізував пенальті (воротар)
Арбітри: О. Плахов (Чернівці), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Фреїк (Івано-Франківськ)

Команда Академії Ураган U-17 приймала на своєму паркеті однолітків з міста Рівне - Кардинал-ДЮСШ4.

Юні дракони досить активно розпочали гру намагаючись, вочевидь, забити швидкий гол та перевести гру у більш спокійніше русло. Проте суперник досить надійно зіграв в обороні і чудово здійснював переходи з оборони в атаку.

Саме одна із таких контратак закінчилась голом у ворота Урагану.

Юрій Бамболя на 13-ій хв точним ударом у дальний верхній кут воріт виводить Кардинал вперед, 0:1.

З таким рахунком завершився перший тайм поєдинку.

Після перерви підопічні Володимира Салія почали більш рішучіше та активніше діяти на паркеті.

Андрій Ткачук вдало перехопив м’яч на половині Кардиналу, обігрався в «стінку» з Денисом Остафійчуком, та невідпорно пробив під перекладину воріт Кардинала, 1:1.

Але знову Баболя! Юрій, на 30-й хв матчу робить дубль та виводить рівнян вперед, 1:2.

Та Дракони так легко не здаються і продовжують боротьбу до фінальної сирени! На 32-й хв матчу, Максим Стаднік віддає передачу на лінію штрафного майданчику Юрію Куриліву, який п’ятою скидує м’яч під удар тому ж Стадніку і Максим «розстрілює» ворота з трьох метрів, 2:2.

Так і закінчився матч нічиєю, проте за регламентом змагань, у випадку нічийного рахунку команди пробивають пенальті.

У серії післяматчевих ударів Дракони виявились влучнішими. В результаті - перемога Академії Ураган — 12:11.

Джерело - Академія Ураган

Повний матч+в кінці післямова тренерів

17 листопада

10:00. «Авдіївка» (Авдіївка) – «Футзал-Дніпро» (Херсон) 4:13
Перепада, 16, Д. Марченко, 26, Шантарас, 26, Галашук, 30 – Новак, 3, 4, 12, Шиман, 8, Бородій, 14, Войцеховський, 15, Сустав, 17, 34, Мовчан, 21, 33, Кузнєцов, 22, 24, Смивін, 30
Попередження: Галашук, 4, Д. Марченко, 27 (обидва – Авдіївка)
Арбітри: Д. Куций (Харків), Ю. Кондратьєв (Київ)

10:00. «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-ДЮСШ №4» (Рівне) 3:2
Курилів, 22, 24, Бельбас, 35 – Скибчик, 10, Панкратій, 23

Гра розпочалась доволі активними атаками у виконанні обох команд. Жодна не хотіла поступатись та відчайдушно боролась на кожному клаптику паркету. Проте першими вдалось забити м'яча саме рівнянам. Дмитро Скибчик на 10-ій хвилині виводить Кардинал-ДЮСШ4 вперед, 0:1.

І знову, як і у грі напередодні, нам потрібно відігруватись.

Нажаль, у першій половині зустрічі так і не вдалося зрівняти рахунок. А от у другому таймі розпочалась справді запекла гра. На 21-й хвилині капітану команди - Юрію Куриліву, вдалось забити гол у ворота суперників та зрівняти рахунок.

Проте, паритет зберігався не довго, уже на 22-й хв рівняни знову вирвались вперед. Відзначився 3-й номер - Віталій Панкратій.

Відігруватись ураганівці не відкладали на пізній термін. Одразу ж, на 23-й хвилині, Юрій Курилів прийняв передачу на лівій бровці майданчику, змістився в центр і влучним ударом за меж штрафного майданчику вцілив прямісінько в "девятку" воріт суперника! 2:2!

Після цього команди абсолютно в рівній боротьбі обмінювались гострими моментами, проте переможний гол глядачі побачили аж через 10 хв ігрового часу.

На 33-й хв Юрій Бельбас потужним та прицільним ударом влучає, знову ж таки, в "девятку" воріт Кардиналу і виводить Ураган вперед в рахунку - 3:2. Браво Юрій!

Гол Юрія і став переможним у грі.

Підопічні Володимира Салія здобувають перемогу у другому турі юнацької Екстра-ліги 2019/20.

Джерело - Академія Ураган​

11:30. «Вінниця-Володимир» (Вінниця) – ДЮСШ «Волна» (Харків) 3:9
Федоров, 12, Яіцький, 15 (а/г), Науменко, 28 – Єлішев, 1, 12, 27, Яіцький, 4, 35, Калашник, 16, 26, Неледва, 23, Лутай, 36 (дабл-пен.)
Арбітри: О. Сидорук, М. Слободянюк (обидва – Вінниця)

20:30. КІВС «Енергія» (Львів) – «Іллічівець-ДЮСШ» (Чорноморськ-Роздільна) 2:2 (2:0 по пен.)